Jaro je pomalu tu a s ním se přibližuje i léto a chuť na nové zážitky, klid a zasloužený odpočinek. Mnoho z nás v takových chvílích uvítá wellness pobyty, ale proč si vlastně neudělat soukromé wellness doma?

Je to tak jednoduché a stačí k tomu málo. Musíte najít jen kousek volného místa kdekoli doma a můžete mít vlastní wellness v podstatě po celý rok a užívat si klid a relaxaci kdykoli se vám zlíbí.A nyní to nejdůležitější, pořiďte si domů mobilní vířivku a celoroční  wellness doma může začít.Právě mobilní vířivky jsou ideálním řešením pro vás. Přenosné, tiché, úsporné, odolné, stylové, flexibilní a pohodlné. Ano, takové jsou a v tom je rozdíl od běžných vířivek.

Co vás na mobilní vířivce překvapí

Umístit mobilní vířivku zvládnete sami doma, netřeba odborníků. Stačí přístup k zásuvce, hadice s vodou a můžete vše spustit. Nabízí však mnoho dalších výhod.
·         Vyniká nízkou hmotností a spolu s unikátní technologií konstrukce snadno uděláte z venkovní vířivky tu domácí a naopak. Dokonalou flexibilitu a dostatek místa a pohodlí pak zaručuje jednoduchý tvar a materiál.
 
·         Neexistuje tedy omezení místem jejího použití, můžete ji mít v podstatě kdekoli. Doma, na zahradě, na terase i na balkóně. Mobilní vířivku však lze používat bez potíží i mimo letní sezónu, tedy v zimě i mrazu, protože má odolný potah s dlouhou životností.
 
·         Určitě pak oceníte i velmi tichý chod, nic tedy nebude rušit sousedy a ani váš odpočinek. To znamená, že vám nic nebrání k využití této vířivky ve kteroukoli denní i noční dobu. Záleží pouze na vás, kdy se rozhodnete relaxovat.
 
·         Perfektně čistou a kvalitní vodu pak zajistí speciální filtračnímu systému se speciálním ozonátorem. Plus pro vás bude zajisté i úsporný chod, ten umožňuje unikátní technologie, která využívá odpadní teplo.
 
·         Za zmínku určitě stojí i její elegantní vzhled, který na vaší zahradě pomůže dotvořit dokonalou oázu klidu. Připravte se tedy, že návštěvy u vás budou nyní mnohem častější.