Škoda Yeti je vůz, ve kterém můžete převést opravdu odvést spoustu věcí, což s tažným zařízením platí dvojnásob, a proto se na něj podíváme blíže.

Škoda Yeti

Recenze

Roku 2009 tento model výrazně po představení vystoupil ze zástupu stávajících vozů, protože se na něm spoustu věcí liší. Hned tou první, jenž můžete okamžitě pozorovat je vzhled, protože ten byl opravdu jedinečný. Samozřejmě každý má jiný vkus, ovšem většinu lidí jeho vzhled opravdu zaujal. Dnes se dá sehnat za poměrně dobré peníze, ale otázkou je, jestli se raději nepořídit jinou čtyřkolku. Velkou předností je, že se jedná o SUV, což má za následek dobrý výhled, jenž se zde opravdu povedl.

škoda logo

Pokud se s ním vydáte na nějakou polní cestu, tak s náhonem na všechna kola nebudete mít problém, ovšem v těžkém terénu si moc nezajezdíte, takže rozhodně nečekejte off-road, jenž projede opravdu všechno. Při nákupu ojetiny si rozhodně dávejte pozor na stav podvozku a karoserie, protože opravy se můžou hodně prodražit. Jaký motor zvolit? Nejlepším poměrem mezi cenou, výkonem a výdrží bude nejlepší 2.0 TDI.

Tažné zařízení

Sice není Yeti určen do extrémního terénu, ale na silnici a lehčím terénu udělá spoustu práce, takže má obrovský potencionál ke spoustě činnostem. Jeho zavazadlový prostor umožňuje odvést opravdu hodně věcí, ovšem co když ani ten nepostačí? Pak je tu jednoduché řešení a tím je tažné zařízení Škoda Yeti, díky kterému za vůz můžete zapřáhnout například přívěsný vozík.

přípojka vozíku

Na výběr je spousta tažných zařízení, jenž se liší podle několika parametrů. Hned prvním dělením je na odnímatelné a neodnímatelné. Pokud budete chtít jezdit s vozíkem jednou za čas, tak se určitě vyplatí odnímatelné zařízení. U nebržděných přívěsů do 750 Kg stačí sedmi pinová elektroinstalace. Na tomto webu máte naprostou záruku, že všechny nabízené výrobky prošli potřebnými testy a splňují veškeré náležitosti pro provoz na pozemních komunikacích. Díky tomu nebude přihlášení tažného vůbec žádným problémem.