Všechny ženy si potrpí na upravené ruce a nehty. Jedná se o vizitku, kterou mají všichni na očích. Když podáváte někomu ruku, když nabízíte hrnek kávy nebo jen máváte přítelkyním. Ruce jsou to, co je vždy a všude vidět. Proto, i přestože je péče o ně časově náročná, je velmi důležitá.

Možná se úprava nehtů již pro vás stala tradicí, rutinou nebo rituálem. Máte řadu laků v oblíbených barvách a vždy jen přemýšlíte, jakou asi budete mít v příštích dnech náladu, na jakou barvu se budete rády dívat. Všimly jste si však někdy, kolik se v běžných lacích na nehty ukrývá škodlivých látek? Co všechno se dostává do vašeho těla? A když si ještě uvědomíme, že nejsou škodlivé pouze pro vás, ale také pro životní prostředí, nastává vnitřní dilema.

lak na nehty

Pokud se chcete vyhnout škodlivinám, je na čase se zaměřit na produkty, jaké používáte. 15 free laky jsou ideálním řešením právě pro vás. Neobsahují řadu škodlivých látek, jakými jsou například ftaláty, toluen, formaldehyd, organické halogenidy, parabeny, silikony, mikroplasty a mnohé další. Člověk se až nestačí divit, co všechno si nanáší na nehty a prostřednictvím nich se pak dostává do samotného organismu. Dokonalá manikúra nesmí stát v cestě vašemu zdraví. A z toho důvodu je zde právě přírodní lak na nehty. Mějte krásné nehty a zároveň skvělý pocit.

lak na nehty

Právě veganské laky na nehty německé značky Kia Charlotta neobsahují patnáct nejtoxičtějších látek, které naleznete v běžných lacích. Chraňte sebe, své zdraví, své nehty a své okolí. Stačí malá změna a budete se cítit o mnoho lépe. Neničte dobrovolně své nehty, když nemusíte. Nabízí se vám skvělá alternativa. Proto neváhejte a vydejte se správným směrem.

Toxickým lakům je již konec. Všechno v moderním světě spěje k návratu k přírodnímu složení, které nezatěžuje naše zdraví. Pozadu samozřejmě nemohly zůstat ani laky na nehty.