Nejzákladnější módní doplněk – SLUNEČNÍ BRÝLE

Zrak je jeden z nejdůležitějších smyslů našeho těla. Proto bychom se o oči měli starat a chránit je před poškozením. V letních horkých dnech, kdy nás slunce obklopuje svými paprsky, jsou oči velmi citlivé a zranitelné. Ideální ochrana zraku jsou sluneční brýle. Je to i jejich původní a nejdůležitější role. Pomáhají zlepšovat viditelnost, což rádi využijí řidiči či cyklisti. Aby brýle opravdu ochraňovaly a nebyl to jen hezký kus plastu je potřeba aby disponovali ochranným UV filtrem s hodnotou alespoň 400.

Jaké jsou další využití dámských slunečních brýlí Luxbryle? Slouží jako ideální módní doplněk k celému outfitu. Aby brýle zastaly roli konečného detailu outfitu a je potřeba, aby ženě seděly a opravdu jí slušely. Ty ženy, co tvrdí, že jim brýle nesluší, ještě nenašly perfektní tvar pro ně. Při výběru musíme brát ohled na tvar obličeje, který je klíčový.

kulaté sluneční brýle

Tvarem či barvou vyjadřujeme svoji osobnost. Oblíbené klasiky o vás vypovídají že preferujete eleganci. Extravagantní kousek barvou i tvarem o vás říká že jste blázni nebo trochu střelení. Zkrátka, že se nebojíte experimentovat. Vybírat můžete z širokého sortimentu a variant. Dámské sluneční brýle se dělí podle barvy skel, barvy kovu, materiálu, velikosti, tvarem, barvou…zkrátka těch druhů je opravdu mnoho.

Od celebrit jsme se odkoukali další využití brýlí. Za opravdu velké brýle schová většina obličeje. To jistě využijeme, když se budeme chtít schovat před světem. Jsou to situace, kdy na rychlo vyběhneme z domu na nákup nebo při venčení psa. Avšak nejvíce toto využití zužitkujeme po dlouhém večírku plném alkoholu. S ranní kocovinou se rády schováme za opravdu veliké brýle.

Extravagantní sluneční brýle

Nosíte dioptrické brýle, ale chcete svůj zrak také ochránit před sluncem? Chcete využívat dámské sluneční brýle jako doplněk? Nemusíte smutnit. Stále máte mnoho řešení. Jedno z nich je nechat si udělat dioptrické sluneční brýle. Je to nákladnější volba, avšak budete mít stoprocentní jistotu ochrany zraku při brýlích z optiky. Dioptrické čočky jsou levnější a ekonomičtější varianta. Nejste omezeni výběrem v optikách. Dozdobit svůj outfit lze tedy jakýmikoliv brýlemi co jsou na trhu.