Jestliže chcete ochránit svého digitálního miláčka a obléct ho do pěkného slušivého kabátku, pak věnujte také pozornost tvrzenému celoplošnému sklu Xiaomi Redmi 7 A, a to za skvělou cenu 169,00 Kč!!

Stejně tak si na příslušném webovém portále můžete vybírat z neomezené nabídky pěkných „ o b l e č k ů „ tj. obal Xiaomi Redmi 7A.

pouzdra na mobil

Určitě se do nich zamilujete a nebudete vědět, který dřív. Zvláště ženy a mladé slečny dbají na styl a rády si objednávají vše tón v tónu, takže růžová, bílá s květy či roztomilými malůvkami či s velmi oblíbenými motýlky, tu jsou pro vás zcela k dispozici.

Můžete se kochat výběrem, ale pozor! Obaly na vaše c h y t r á č k y splňují více faktorů, nejen ten designový. Váš broučínek je chráněn proti poškrábání, může být dost ochráněn při neopatrném zacházení nebo snad při pádu na tvrdou zem. Také se může stát, že se vám v kabelce nedopatřením otevře krémíček a ten dovede udělat uvnitř kabelky pěknou paseku! To nám jistě dají dámy za pravdu. Nebo taková rtěnka, když sklouzne uzávěr, to je pak „radosti“. Jenže právě dokonalou ochranou – pouzdrem, které navíc pevně drží, jelikož vy ho uzavřete pěkně zručně a velmi jednoduše, protože jeho uzávěr je na magnet, svůj chytrý mobil můžete dost dobře ochránit.

mobilní telefon

Pánové sice nejsou tak vybíraví, těm mnohdy postačuje prostě a jen elegantní černá barva anebo jen kryt. Ale i ten může být designový. I pro mladé muže se sexappealem tu ale máme skvělé nabídky. Vaše pouzdro může zdobit divoký vlk anebo rafinované kotě s tygrem. Recesisté zvolí obal s roztomilou Pandou. Anebo designově protřelý obal na Xiaomi Redmi 7A se vzorem š a c h o v n i c e. Všechna pouzdra jsou samozřejmě s potřebnými výřezy pro konektory s ochranou zadní strany vašeho miláčka. Pouzdra a obaly především chrání proti neopatrnému zacházení a nemilému poškrábání.

A váš ochráněný chytrý mobil pak už jen stačí zastrčit do krytu a je napořád chráněný a vy můžete být v klidu, že je o něho dostatečně postaráno!