Dnes už je běžné, že se chlap rozhodne zbavit svého ochlupenína některéčásti svého těla. Někomu to může připadat zženštilé a pro mužského zcela nevhodné, ale pokud to nepřehánějí, nenína tom nic špatného. Porost na tváři se stal v dnešní době hitem. Hladce oholenétváře už se moc nenosí.
muž v košili
Za to se nosíhladce oholenéjinéčásti těla. Takže žiletky ještě nezahazujte do koše. Oholenépodpažíje u většiny mladých mužů dnes již samozdřejmostí, stejně tak i intimnípartie. Ale co záda a hruď. Vždyť to je přece symbolem muže. Jenže pokud je porost moc hustýa tmavý, stáváse z našídrahépolovičky, tak trochu opičák, což není úplně moc hezké. A tak hledajípánovézpůsoby, jak se toho zbavit, aby pro nás i pro sebe sami byli přitažlivějšía neztratili zároveň svou mužnost.
depilační vosk
A jakéjsou možnosti, odstraněnínežádoucích chloupků? Nejlepší je zavítat do některého kosmetického salonu, které nabízejí mnoho variant jak se svých chloupků zbavit dlouhodobě. Navíc budete v péči odborníků. Vybrat si můžete z:
·         Depilace horkým voskem
·         Laserová depilace
·         Brazilská depilace
·         Depilace cukrovou pastou
A pokud se nechcete, ať už z jakéhokoliv důvodu, svěřovat, do rukou odborníků v kosmetickém salonu, můžete se o své ochlupení postarat i v klidu sami doma.
štětka na holení
Nejběžnější způsob je klasická pěna nebo gel na holení či mýdlo a obyčejná žiletka. Místo žiletky můžete použít i efektivnější způsob a to některý z depilačních strojků na holení. A pokud si troufáte, depilaci voskem nebo cukrovou pastou zvládnete také doma. Poprosit můžete partnerku, ta vám jistě ráda pomůže, nebo si můžete cukrovou pastu i vyrobit sami a zbavit se chloupků společně.
Tak se toho pánové nebojte a směle do toho. Možností je spousta a budete vypadat určitě báječně. A nemějte strach, o své kouzlo, spolu s chloupky určitě nepřijdete.