Když jsem asi dva roky po sobě slýchala od svých dětí, že by si přály bazén na zahradu, tak jsem nakonec řekla, proč jim ho nepořídit. I když tedy ze začátku jsem žádný bazén nechtěla. Vždy, když jsem se dívala okolo, tak všichni sousedi nějaký bazén na zahradě měli. Tak jsem si řekla, že aby moje děti nebyly pozadu, že jim také bazén na zahradu pořídím. A chtěla jsem být taky navíc jako každá druhá rodina, která má pěkný bazén na zahradě. A tak tedy když máme tu zahradu, tak tam samozřejmě také pořídím nějaký krásný levný bazén, jak si moje děti přály.

Syn se učí plavat.

A když jsem chtěla potom kupovat nějaký krásný bazén na zahradu, tak mi moje kamarádka je poradila jednu webovou stránku bazenygluc.cz, kde je na výběr opravdu mnoho různých druhů a typů bazénu. Když jsem se tam podívala, tak jsem musela dát kamarádce za pravdu. A opravdu tam jsou různé a krásné bazény, které se hodí pro každou zahradu. A seženete tam jak velké, tak taky malé bazény, se kterými budete jistě spokojení. A když jsem potom viděla také ty ceny, tak se mi ulevilo, protože si vzpomínám, jak mi moji prarodiče říkali, že bazén je opravdu drahý a že mě vyjde na hodně peněz.

Děti milují bazén.

Jenomže nakonec se ukázalo, že bazén na zahradu může být i levný. Sice jsem nekoupila ten úplně nejlevnější bazén, ale koupila jsem takovou střední třídu, jak se říká lidově. Moje děti s bazénem byly opravdu nadšené. A bazén má výšku jeden metr a má průměr dva a půl metru. Takže bazén je opravdu veliký, že se tam s dětmi do bazénu vejdu i já. Myslím si, že do takového bazénu se vejde klidně i pět dětí anebo tři dospělí. A je to opravdu zábava, protože moje děti si v tom opravdu hodně vyhrají a jsou natěšené, že mají konečně bazén, který si přály. A pokud i vy stále váháte, jestli pořídit pro děti nejlevnější bazén na zahradu, tak neváhejte. Děti vám za tu vodní parádu jistě poděkuji a mě navíc se baví dívat na usměvavé dětské tváře dětí, které si hrají.