Milujete pohyb a pravidelně docházíte na jógu, pilates, aerobic, kruhový trénink, bosu a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna, protože těchto druhů cvičení, které můžete navštěvovat, je spousta. Samozřejmě jen v čase „zdravého prostředí“, což v současném údobí nám není zrovna moc dopřáno a doba cvičenkám a sportovním nadšencům není optimálně nakloněná.

sportovní taška přes rameno

Ale právě nyní je ten správný čas zkontrolovat vaše sportovní pomůcky, zdali již nedosloužily anebo důkladně prohlédnout vaši cvičební podložku, jestli nevykazuje známky úporného cvičení. A možná, že byste si zasloužili nové pomůcky, které vás provázejí při vašich pohybových aktivitách. V současné době, kdy nemůžeme docházet do tělocvičen, sportovních hal ani do fitness center, se tedy posaďme v klidu domova a projděme se po internetu a zkoumejme, co by se nám do další sezony hodilo. Anebo co ještě nemáme a víme, že novou věc upotřebíme.

jogapodložka

Mezi tyto novinky, kterou možná ještě nevlastníme, ale už jsme o ní přemýšleli, protože je praktická, je obal na podložku na jógu anebo i jiná cvičení. Pokud docházíte do posiloven nebo fitness center, kde tyto podložky mají k dispozici, obal patrně potřebovat nebudete, ale zvažte, zdali si nezasloužíte svou vlastní karimatku. Tolik peněz zase nestojí a hlavně – pokud ji budete používat jen vy sami, bude naprosto hygienická. A když už se rozhodnete pro nákup nové karimatky, udělejte si radost a vyberte pro vaši novou kamarádku i obal, abyste ji mohli pěkně pohodlně nosit.

Pokud vlastníte starší cvičební podložku, vzpomeňte si, když spěcháte na trénink, jak se neprakticky přenáší. Do batohu ji nenarvete. Musíte ji celou dobu, kdy spěcháte na cvičení, držet v rukách. A když k tomu ještě spustí déšť, v jedné ruce karimatka, ve druhé ruce deštník a ještě k tomu batoh na zádech s věcmi na převlečení, není nic příjemného. Kdežto, pokud svou novou krasavici vložíte do obalu s popruhy, přehodíte ji přes rameno, pak můžete vesele vykročit vstříc šťastným zítřkům.