Počet partnerů

Ano, možná si myslíte, že svoji kamarádku znáte lépe jak svoje boty a klidně jí můžete sdělit, že jste vyzkoušela desítky partnerů, než jste našla to pravé ořechové nebo naopak, že jste měla partnery pouze dva. Ovšem pozor. Musíte si být jistá, že to nikdy nepoužije proti vám. Dáte ruku do ohně za to, že když si dá o dvě skleničky vína víc, neprozradí před kamarády vaše tajemství? Byť z legrace? A co když se jednou pohádáte? Myslím, že toto číslo si nechte raději pro sebe.

zkušená_žena

Chvála až do nebe

To, že vám hrátky v posteli s partnerem klapou, by vám mohla závidět skoro polovina populace. Nejmladší sexuálně aktivní část populace o sex příliš nestojí, mají raději virtuální svět, porevoluční část společnosti se teď stará o potomstvo a dovoluji si tvrdit, že mnohdy nemají na sex energii, Husákovy děti se honí za kariérou nebo řeší menopauzu či druhou mízu a zbývají senioři, kterým chybí zdraví. To jsou pozitivní zprávy. Ovšem existuje i spousta fungujících a spokojených párů, jen jich ubývá. Proto bych se kamarádce klidně zmínila, že vše funguje, ale všeho s mírou. Co kdyby chtěla vyzkoušet, jestli je váš partner opravdu takový alfa samec?

Peprné detaily

Každý člověk je jiný a každý má rád něco jiného. Někdo si potrpí na dlouhé, něžné předehry, někdo se nebojí svázaných rukou, a někdo praktikuje „sado maso“. Záleží na vás, co se vám líbí. Ne všichni ale chtějí slyšet, že včerejší anální sex byl opravdu luxusní, protože pro ně to může být naprosto odstrašující představa.

sexuální_hrátky

O čem si s kamarádkou ale určitě promluvte, je orgasmus. Možná budete překvapené, až se dozvíte, že ho nikdy nezažila nebo jen párkrát v životě. Nebo naopak vás uklidní, že je naprosto normální, když ho nemáte pokaždé. Někdy nejste dostatečně uvolněná, myslíte na tisíc věcí nebo jen nemáte chuť se s partnerem milovat. Ovšem když se objeví, užijte si ho naplno a uvolněte se. A pokud si nejste jistá, jak s partnerem mluvit o intimních věcech, obraťte se na odborníky. Například nabízené služby https://drahomirasinova.cz, kde vám určitě pomůžou nastavit správnou komunikaci.