Oči by jedli, ale tělo už nechce. Jedním z největších strašidel moderního, dospělého muže je bezpochyby obava o svou nejpřirozenější a nejvyhledávanější aktivitu. Sexuální aktivita, a především její bezproblémové užívání je přirozená činnost nejen z rozmnožovací roviny. Pocity a opojení při milostných hrátkách nám nemůže navodit žádná jiná činnost v našem životě.

porucha erekce

Problém s erekcí a příčiny není tabu. Naopak, s rostoucím věkem roste i riziko, že se s tímto problémem můžeme setkat na vlastní kůži. A chvíle, kdy muž ztratí pevnou půdu pod nohama je doslova stresová a zničující. V tu chvíli si každý položí jednu ze zásadních otázek TAK A CO TEĎ?

Nebojte se o problému mluvit. Problém s erekcí může mít hned několik příčin a při jejích hledání je vždy nejlepší jít tou nejsnadnější cestou. Neschopnost uspokojit milostné potřeby své partnerky i své choutky není frustrující situace jen pro vás, ale právě pro vaši partnerku.

Hlava je nepřítel. Příčin problému s erekcí je celá řada. A v drtivé většině případů jde právě o stav mysli. Stres z každodenního pracovního kolotoče úkolů a požadavků vašich nadřízených si může naše podvědomí dokola přehrávat i ve chvílích našeho odpočinku. Nezdravý životní styl, nedostatek spánku a pohybu. Stres, a nakonec úzkost z této pro vás nové situace se může proměnit v kolotoč. Když už jsem jedou nemohl, nebudu schopen i podruhé. A koneckonců i stereotyp, který v dlouhodobého vztahu může nastat, a s ním i ztráta touhy a vášně. To vše je jen drobný výčet „příčin“ který hravě zvládnete vyřešit společně s partnerkou.

příčina poruchy

Opravdu bude už jen hůř? NIKOLI, jen žádnou paniku. Není třeba „házet flintu do žita“.

Najděte příčinu i řešení a sladká odměna vás nemine, a to doslova a do písmene. Vhodný doplněk stravy při poruše erekce, všechny potřebné a snadno pochopitelné informace je výhra právě pro vás.

Testosteron je náš přítel. A to doslova náš nejlepší přítel. Dalším z faktorů je i hormonální a zdravotní stránka věci. S rostoucím věkem hladina testosteronu klesá. Testosteron vzniká přirozenou cestou v Leydigových buňkách ve varlatech a v buňkách nadledvin. Něco málo z odborné stránky, nicméně, pokud nastal problém s erekcí a známe i příčinu, máme vyhráno.