Znáte to, možná je to pro vás aktuální téma, ležíte pod peřinou, venku se začíná dělat hezky, ale vy musíte být zavření doma, protože jste se nachladili. První jarní slunce je velice lákavé, proto se někteří nechají zmást a vytáhnou jarní bundičky moc brzy. Ale nemusí být na ně moc brzy, pokud si pro ně obléknete kvalitní spodní oblečení, ze skvělých materiálů, jako je například merino vlna.

merino

Znáte tento materiál? Najdete z něj nejenom spodní oblečení, ale také ponožky, mikiny, trička. Zahřeje vás za každého počasí a pokud se v ní zapotíte, nemusíte se bát, že byste díky tomu, že je materiál mokrý, nějak nastydli, protože všechno vlhko je odvedeno tímto materiálem, které je navíc antibakteriální a hřeje i když je mokrý. Je to prověřeno lidmi, kteří si s každou zimou a mrazy dokázali hravě poradit, tedy světovými cestovateli, sportovci, pracovníky horských služeb, a tím nemyslíme lidi, kteří pracují u nás v České republice, ale ty, kteří pracují v severských státech jako je Norsko, Finsko, Švédsko.

vlna

Lákadlem nejenom pro zimomřivé ženy, ale i pro muže by mohl být svetr Devold, což je značka, která se právě vyznačuje produkty z těchto materiálů. Takový rolák v její nabídce, určitě můžete prohlédnout a třeba na něj vsadit. Jedná se o čistou norskou vlnu, která ale pozor – neštípe. Má delší střih, takže vám nebude táhnout na záda, prostě bude vám v něm jako v pokojíčku. Takže na vrch už můžete opravdu obléknout jenom nějakou lehkou softshellku a jarní počasí, které za oknem vypadá krásně, ale ve skutečnosti je ještě docela zima, a i může mrzout, vás rozhodně může nechat klidným. Podívejte se na nabídku této kvalitní značky, kterou jak jednou zakoupíte, určitě jí vyhledáte pro nákup dalších produktů. Vyrábí i spodní prádlo jako jsou boxerky a podprsenky, které využijete zejména při výkonu sportu.