Problematika aktualizace ovladačů je mezi uživateli počítačů velmi populární, takže Vám přinášíme další nástroj, který Vám s tímto nezbytným, ale často ne úplně snadným úkolem pomůže.
klávesnice a nápis
Driver Booster 4 PRO

– Již při prvním zpuštění provede ihned kompletní analýzu hardwaru Vašeho počítače, při které zcela automaticky zjistí verze a aktuálnost Vašich instalovaných ovladačů. O výsledku program informuje v hlavním okně programu, s podrobným rozpisem hardwarových zařízení a s nimi souvisejících ovladačů.
– Další následující kontroly můžete provádět po kliknutí na tlačítko „SKEN“ v hlavním okně programu.
– Drive Booster dokáže příslušné ovladače stáhnout ON-LINE z internetu a zcela automaticky, na pozadí operačního systému, provést aktualizaci stávajících.
– Veškerá činnost tohoto programu je zcela bez zásahu uživatele, takže se nemusíte o nic starat.
– Při aktualizaci jednotlivých ovladačů program automaticky vytváří body obnovy systému, takže v případě potřeby je možné se vrátit před provedené změny zpět.
– Navíc Driver Booster zálohuje všechny provedené změny v instalaci ovladačů hardwaru, například pro případ, že by byl nový ovladač nekompatibilní s další softwarovou výbavou počítače. Ovladače je pak možné obnovit pomocí tlačítka „Záchrana“.
– S programem lze jedním kliknutím stahovat celé sady ovladačů, což je velmi praktické v situaci, kdy například provádíme kompletní reinstalaci počítače.
– Kromě aktualizací a stahování ovladačů Driver Booster obsahuje i další, neméně důležité funkce. Jde například pomocí jedné z funkcí opravit zvukový výstup, nevhodné rozlišení obrazovky nebo nefunkční síťové připojení.
– Registrace tohoto velmi šikovného pomocníka je ON-LINE a je určen pro Windows XP a vyšší.
co dělat s počítačem?
Plnou verzi programu Driver Booster v edici PRO lze po registraci stáhnout a používat po dobu jednoho roku. Komerční verze obsahuje rozsáhlejší databázi ovladačů včetně těch nejspeciálnějších ovladačů, které se běžně nepoužívají. Lze samozřejmě nastavit češtinu i slovenštinu.