Co dělá ženu krásnou? Protože co si budeme povídat, opravdu krásných žen není mnoho a i tehdy se jedná jen o dočasnou výhodu. Jsou krásné mladé dívky, které po dovršení dvaceti let začnou uvadat, nebo jsou naopak ženy, které teprve po čtyřicítce se vyloupnou do krásy. Mnoho žen jsou tak nějak normální a to, co ženy činí krásné je jejich vnitřní charisma v symbióze s péčí o sebe sama.
laky na manikúru
 
Péče o vlastní krásu
Co obnáší péče o vlastní krásu? Samozřejmě se nejedná o extrém, kdy žena nedokáže být přirozená a dobrovolně se stává přeumělkovanou. Ale péče o pleť, vlasy, přiměřenou postavu v rámci svých rodových dispozic. V neposlední řadě by žena neměla podceňovat žádné detaily. To znamená například nepodceňovat péči o ruce a především o nehty. Dokonalé nehty jsou ozdobou každé ženy. A vůbec nezáleží na tom, zda jste uklízečka nebo pracujete někde na úřadě.
 
Péče o nehty
Samozřejmě v určitých profesích je důležité, aby žena měla krásně upravené nehty.
Samozřejmě s nehty je to podobné jako s vlasy. Někdo je má krásné a kvalitní, někdo si musí nechat pomoci. Pokud si necháváte takzvaně dělat nehty, měli byste si uvědomit pár skutečností.
Péče o nehty dnes představuje učiněné umění. To, co dokáží některé nehtové designérky, opravdu doslova bere dech. Každopádně ne všechny nehtové designérky nabízí profesionální práci. Proto byste si měli vybrat tu nejlepší a ne tu nejlevnější. Mnohé ženy chtějí ušetřit, a proto řeší nehty svépomocí. To je zřejmě ta nejhorší možná věc. Je třeba si uvědomit, že tak jako krásně upravené nehty jsou dokonalou vizitkou, ošklivé nehty dokonale odpuzují a to právě muže.
 různé nehty
Hlavně přirozenost
Dokonalé nehty by totiž především měly působit přirozeně. Pokud to tak není, něco je rozhodně špatně. Přeplácanost není na místě.
Samozřejmě záleží také na příležitosti. Jinou úpravu nehtů si zvolíte například na ples, kde jdete ve vysoké róbě a jinou na jednání s obchodním partnerem, kde je decentní zevnějšek normou.